data ważności: 04 maja 2008 (niedziela)

„Zbuduj karierę z Metropolis” o miesiąc dłużej

Zainteresowanie, z jakim spotkał się konkurs „Zbuduj karierę z Metropolis”, przerosło oczekiwania organizatorów.

W związku z tym zdecydowali się na dodatkowy miesiąc szansy na staż w Metropolis Nieruchomości Komercyjne i zmianę ostatecznego terminu nadsyłania prac na 4 maja 2008 roku.
 
Otrzymaliśmy wiele interesujących rozwiązań, ale także prośby studentów o przedłużenie konkursu. W takiej sytuacji przychyliliśmy się do ich sugestii – mówi Ewa Żurek, specjalista HR z firmy Metropolis Nieruchomości Komercyjne.
 
Konkurs „Zbuduj karierę z Metropolis” rozpoczął się 25 lutego br. i miał potrwać do 4 kwietnia. Teraz, po podjęciu decyzji o przedłużeniu konkursu, ostateczny termin nadsyłania prac to 4 maja 2008r. Nie zmieniają się pozostałe zasady konkursu, w którym główną nagrodą jest płatny staż w Metropolis Nieruchomości Komercyjne.
 
Na uczestników konkursu czekają zróżnicowane tematycznie zadania z zakresu inwestowania w nieruchomości, marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Wszystkie z nich zostały przygotowane przez specjalistów Metropolis Nieruchomości Komercyjne.
 
Zadania, regulamin konkursu oraz pozostałe informacje można znaleźć na stronie internetowej organizatora www.kariera.metropolis.pl

ostatnia zmiana: 2012-05-18
Komentarze
Polityka Prywatności