
„Wszystko ok? Hejt? Nie gramy w to!” to konkurs dla początkujących filmowców w wieku 18–40 lat, którego celem jest zachęcenie młodych osób do twórczego podejścia do ważnego społecznie tematu – zjawiska hejtu oraz reagowania na przemoc rówieśniczą. Uczestnicy mają za zadanie przygotować krótki film (2–5 minut), pokazujący moment, w którym sportowa rywalizacja przestaje być fair, a kluczową rolę odgrywa reakcja otoczenia – drużyny, przyjaciół czy dorosłych.
Najważniejsze informacje:
Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie informacji o konkursie w Państwa kanałach komunikacji, m.in.: na stronie internetowej, newsletterze dla studentów, mediach społecznościowych, etc.
W załączeniu przesyłamy gotowe materiały (plakat + propozycje treści), które można wykorzystać bezpośrednio w komunikacji.
Wierzymy, że konkurs może być dla studentów wartościową okazją do rozwinięcia kompetencji kreatywnych, społecznego zaangażowania oraz zdobycia doświadczenia w pracy nad formą filmową.