W ostatni weekend maja (31.05–1.06.2025) w klubie Kwadrat w Krakowie odbędzie się Kościuszkon – już III edycja kultowego hackathonu na Politechnice Krakowskiej. Wydarzenie, organizowane przez WRSS Wydziału Informatyki i Telekomunikacji, WRSS Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej oraz Fundację Politechniki Krakowskiej, zgromadzi utalentowanych programistów, którzy przez 24 godziny będą tworzyć innowacyjne rozwiązania w ramach wybranych tematów.
Dla kogo?
Turniej skierowany jest do studentów i uczniów zainteresowanych programowaniem, pracą w zespołach (2–4 osobowych) oraz rozwojem w branży IT.
Nagrody i atrakcje
Pula nagród: 9000 zł dla najlepszych projektów
Sesje mentoringowe z ekspertami z branży
Atrakcje: quizy, gry planszowe i konsole
Wyżywienie: ciepłe posiłki, pizze i przekąski zapewnione
Dlaczego warto wziąć udział?
Kościuszkon to nie tylko rywalizacja – to także szansa na nawiązanie kontaktów z przyszłymi pracodawcami, sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce i współpracę nad realnymi wyzwaniami technologicznymi.
Strona internetowa
https://kosciuszkon.pk.edu.pl/
Szczegóły i formularz rejestracyjny:
https://tinyurl.com/kosciuszkon
Facebook
https://www.facebook.com/Kosciuszkon
Instagram
https://www.instagram.com/kosciuszkon_pk/