data ważności: 30 września 2013 (poniedziałek)

Konkurs Faces of Brewing

Konkurs Faces of Brewig 2013

Pasjonujesz się fotografią, jesteś smakoszem piwa i lubisz klimat pubów? Możesz połączyć te trzy rzeczy i wziąć udział w konkursie fotograficznym Faces of Brewing oraz wygrać nagrodę
o wartości 1000 euro. Do udziału w zabawie zaprasza organizacja The Brewers of Europe oraz Kompania Piwowarska. Zdjęcia można przesyłać do 30 września.

Piwo to trunek, który najchętniej pijemy w gronie znajomych, podczas plotkowania z przyjaciółmi, długich dyskusji i wspólnego świętowania. Najlepiej smakuje odpowiednio podane w ulubionej knajpce czy pubie, gdzie można poczuć tę szczególną atmosferę. Kompania Piwowarska zachęca wszystkich miłośników przyjemnych chwil spędzonych nad kuflem piwa do uwiecznienia ich na fotografii i udziału w konkursie Faces of Brewing organizowanym przez związek The Brewers of Europe.

Wyjdź na piwo z aparatem

To już trzecia edycja tego międzynarodowego konkursu, a jego motywem przewodnim w tym roku jest hasło "Out for a beer", czyli właśnie wyjście na piwo. Projekt jest otwarty dla wszystkich fotografów-amatorów z Europy, którzy ukończyli 21 lat. Zadaniem konkursowym jest wykonanie artystycznego zdjęcia oddającego klimat pubów i piwnych lokali. Zdjęcie może przedstawiać scenkę rodzajową, wnętrze lokalu, konsumentów oraz wszystko, co wiąże się z atmosferą lokalnych knajp. Jest o co walczyć, bo zwycięzcy otrzymają sprzęt fotograficzny o łącznej wartości 1750 euro (1000 euro za I, 500 euro za II i 250 euro za III miejsce). Dodatkowo dla laureata z Polski przygotowano specjalną nagrodę o wartości 3000 zł.

To jednak nie wszystko. Najlepsze zdjęcia zostaną zaprezentowane 4 grudnia 2013 roku w Brukseli podczas gali europejskiej konferencji Beer Serves Europe. Laureat konkursu będzie mógł wziąć udział w tym najważniejszym wydarzeniu branży piwowarskiej. Ponadto w tegorocznej edycji organizatorzy przewidzieli również drobne upominki dla autorów dwóch fotografii w kategoriach "Najbardziej popularne zdjęcie" oraz "Gwiazda Social Media".

- Zachęcamy do udziału w konkursie nie tylko miłośników piwa i fotografii. Tak naprawdę niewiele potrzeba, żeby zrobić dobre zdjęcie, które będzie oddawało fantastyczną atmosferę towarzyszącą zabawie przy złocistym trunku. A do wygrania jest naprawdę sporo! W tym roku dodatkową zachętę może stanowić fakt, że fundujemy specjalną nagrodę dla autora najlepszego zdjęcia z Polski - mówi Katarzyna Radecka, kierownik ds. projektów zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej.

Warunki uczestnictwa

Udział w konkursie nie wymaga wniesienia żadnych opłat. Mogą w nim uczestniczyć wszyscy obywatele 28 Państw Członkowskich Unii Europejskiej oraz Islandii, Lichtensteinu, Norwegii, Szwajcarii i Turcji, którzy ukończyli 21 lat. Zdjęcie konkursowe powinno mieć dobrą jakość (co najmniej 300 dpi) oraz rozmiar od 1 do 3 MB. Fotografię należy przesłać do 30 września 2013 r. poprzez formularz na stronie internetowej konkursu: http://www.facesofbrewing.eu/#/submit-your-picture. W formularzu należy podać swoje dane kontaktowe i dołączyć zdjęcie wraz z tytułem oraz krótkim opisem przesłanej pracy. Informacje o konkursie można znaleźć także na Facebooku: https://www.facebook.com/?ref=home#!/faces.konkurs?fref=ts.

The Brewers of Europe to założona w 1958 r. organizacja non-profit zrzeszająca stowarzyszenia branży piwowarskiej. Stanowi ona głos europejskiego sektora browarniczego skierowany do instytucji europejskich i organizacji międzynarodowych. Obecni członkowie to krajowe stowarzyszenia piwowarskie z Państw Członkowskich UE, Norwegii, Szwajcarii i Turcji.

Do redaktora:

Kompania Piwowarska - Lider branży piwowarskiej w Polsce

Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa - m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redd's, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro. Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Kompania Piwowarska prowadzi także działalność społeczną oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu. Wielkość sprzedaży osiągniętej przez KP w roku finansowym zakończonym 31 marca 2013 r. wyniosła 14,5 mln hektolitrów piwa.

SABMiller - jeden z największych na świecie producentów piwa

Kompania Piwowarska jest częścią jednego z największych na świecie producentów piwa - SABMiller plc. Grupa produkuje lub dystrybuuje piwo na sześciu kontynentach, a jej ogólnoświatowy portfel obejmuje międzynarodowe piwa premium, takie jak Grolsch, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro czy Pilsner Urquell oraz czołowe marki lokalne, takie jak Aquila, Castle, Miller Lite, Snow czy Tyskie. SABMiller jest jedną z największych na świecie (poza USA) firm rozlewających produkty Coca-Coli. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2013 SABMiller osiągnął przychody w wysokości 34,5 mld USD oraz wypracował zysk brutto (EBITA) w wysokości 6,4 mld USD. SABMiller



opublikowano: 2013-08-16
Komentarze
Polityka Prywatności