data ważności: 21 października 2011 (piątek)

Masz pomysły? Wykorzystaj to!

Masz głowę pełną pomysłów? Wykorzystaj to! Pracuj nad innowacjami w Citi! Projekt Innowacyjny to program stażowy, w którym sprawdzisz się jako autor pomysłów, zdobędziesz unikalne doświadczenie we współpracy z globalna instytucją finansową, i wykorzystasz swój potencjał podczas pracy w zespole!

O Projekcie Innowacyjnym 

Masz głowę pełną pomysłów? Wykorzystaj to! Pracuj nad innowacjami w Citi!

Projekt Innowacyjny to konkurs i jednocześnie program stażowy, w którym sprawdzisz się jako autor pomysłów, zdobędziesz unikalne doświadczenie we współpracy z globalna instytucją  finansową,  i wykorzystasz swój potencjał podczas pracy w zespole!

Projekt innowacyjny polega na opracowaniu przez 3-osobowe grupy studentów nieszablonowych, nowatorskich rozwiązań realnych zagadnień biznesowych z dziedziny Bankowością Korporacyjnej i Detalicznej, Operacji oraz Technologii. Program trwa 6,5 miesiąca. Zespoły  studentów współpracują nad każdym zagadnieniem przez miesiąc, a następnie prezentują swoje wyniki przed specjalistami z danego obszaru pracującymi w Grupie Citi.

Wygrana przypada zespołowi, który zdobędzie największą liczbę punktów za każdą z prezentacji  Zwycięskie pomysły mają szanse na wdrożenie w Citi.

 
Dlaczego warto wziąć udział?

Projekt Innowacyjny pozwala na sprawdzenie siebie w realnych zadaniach, przygotowanych przez wykwalifikowanych pracowników banku. Udział w projekcie jest szansą dla wielu ambitnych studentów, którzy pragną  zdobyć swoje pierwsze zawodowe doświadczenie, a w przyszłości rozpocząć długookresową współpracę z bankiem. Zaletą programu jest rozwój  umiejętności miękkich oraz nawiązanie często pierwszych relacji biznesowych. Ciekawostką Projektu Innowacyjnego jest to, że można zdobyć praktykę zawodową, pracując... we własnym domu.

 

Kto może wziąć udział?

Projekt Innowacyjny skierowany jest do studentów, którzy ukończyli drugi rok studiów i starszych lat niezależnie od kierunku studiów. Poszukujemy zgranych, 3-osobowych zespołów, zainteresowanych innowacją w biznesie i wyróżniających się kreatywnym myśleniem.

 
Jak się zgłosić?

Rekrutacja do Projektu Innowacyjnego składa się z dwóch etapów. Pierwszy rusza już w 19 październik i trwa do 17listopada. Sprawdź, którego dnia będziemy obecni w Twoim mieście, stwórz zespół trzyosobowy i zgłoś się do przedstawicieli Citi podczas spotkania na Twojej Uczelni:

 

  • 19 października - Szkoła Główna Handlowa - Aula Spadochronowa
  • 20 października - Uniwersytet Warszawski - Wydział Zarządzania
  • 26 października - Politechnika Łódzka - Centrum Kształcenia Międzynarodowego
  • 27 października - Uniwersytet Łódzki - Wydział Zarządzania
  • 17 listopada - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie - Wydział Nauk Ekonomicznych

 

Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu będą miały okazję uczestniczyć w Assessment Center.
 
Zapraszamy też na warsztaty:
 
19 października zapraszamy na warsztaty na SGH:

  1. Innowacje, czyli jak to się robi w Banku? - w godzinach 9:30 - 11:30
  2. Mobilny bank jutra. Grywalizacja, kody 2D, a może poszerzona rzeczywistość? Przyjdź i dowiedz się jak telefon komórkowy może zmienić Twoją przyszłość. - w godzinach 12:00 - 14:00

20 października zapraszamy na warsztaty na Wydziale Zarządzania UW:

  1. Zarządzanie Projektami - w godzinach 08:30 - 10:00
  2. Mobilny bank jutra. Grywalizacja, kody 2D, a może poszerzona rzeczywistość? Przyjdź i dowiedz się jak telefon komórkowy może zmienić Twoją przyszłość - w godzinach 10:15 - 11:45

26 października zapraszamy na warsztaty na Politechnice Łódzkiej (w Centrum Kształcenia Międzynarodowego):

  1. Bank mobilny - Bankiem przyszłości? - w godzinach 9:00 - 11:00
  2. Portale społecznościowe jako nowatorskie narzędzie do zarządzania projektami - w godzinach 11:30-13:30

27 października zapraszamy na warsztaty na Wydziale Zarządzania UŁ:

  1. Innowacje, czyli jak to się robi w Banku - w godzinach 10:00 - 12:00
  2. Bank mobilny - Bankiem przyszłości? - w godzinach 12:30 - 14:30
 Aby się zgłosić, należy wysłać mail na adres student@citi.com, w tytule wpisującZgłoszenie na warsztat SGH/UW, a w treści maila podając:

 

  • imię i nazwisko
  • nazwę wybranego warsztatu
  • rok i kierunek studiów

Ilość miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie w wybranym warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani o tym, czy zostali zakwalifikowani poprzez adres mail, nie później jednak niż na 2 dni przed planowanym wydarzeniem.
 
Zobacz film o Projekcie

dodane przez mjcc


ostatnia zmiana: 2012-05-18
Komentarze
Polityka Prywatności